Program Charge Basic

W programie podstawowym Charge Basic, włączymy Twoją stację do naszej sieci, a jej lokalizację będziemy  prezentować w Portalu Kierowcy oraz na wszystkich naszych mapach. Wszystkim klientom Twojej stacji zapewnimy całodobową obsługę techniczną, 7 dni w tygodniu, a Ty nie będziesz musiał nawet za to płacić!

Program Charge Smart

W programie zaawansowanym Charge Smart oprócz wszystkich korzyści programu podstawowego zyskujesz zdalną techniczną obsługę Twojej stacji (monitorowanie online, konfiguracja, soft reset, aktualizacja oprogramowania, uruchamianie i zatrzymywanie ładowania), co pozwala na zupełnie bezproblemową jej eksploatację. Dodatkowo uruchamiamy dla Ciebie Partnerską infolinię techniczną i udostępniamy szczegółowe raporty dotyczące wykorzystania stacji. To wszystko w ramach niewielkiej miesięcznej opłaty.

Program Charge Smart Plus

Program zaawansowany plus, czyli Charge Smart Plus, to pełne korzyści z posiadania własnej stacji ładowania, ponieważ oprócz wszystkich powyższych benefitów, partycypujesz także w zyskach z ładowania zgodnych z naszym cennikiem. Jednocześnie, jeśli tylko tego sobie życzysz, możesz oferować Twoim wybranym klientom usługi bezpłatne.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych przez GreenWay Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni w zakresie niezbędnym do realizacji żądania zgłoszonego w powyższym formularzu.

Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy: (1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GreenWay Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia zwana (dalej Spółką); (2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi lub podjęcia działań na zgłoszone w formularzu żądanie na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO; (3) Podane przez Panią/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do podmiotowych należących do Voltia Group, w szczególności do GreenWay Infrastructure s.r.o. z siedzibą w Dohňany na Słowacji; (4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody lub do momentu ostatecznego zrealizowania zgłoszonego żądania; (5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; (6)Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza powszechnie obowiązujące przepisy; (7)Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.