GreenWay Polska Sp. z o.o., Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451
Wsparcie techniczne: +48 58 325 10 77 [email protected]
x

Zdecydowana większość potrzeb związanych z ładowaniem samochodów elektrycznych zaspakajana jest w domu lub w pracy, czyli w miejscach, w których kierowcy przebywają najdłużej. Spraw, by Twoje biura były takim miejscem.

Niezależnie czy jest to podziemny garaż czy parking naziemny – GreenWay jest w stanie Ci pomóc. Możesz decydować się na pojedyncze stacje ładowania dla Twego biurowca lub całe huby ładowania i powierzyć nam zarządzanie energią. Twoja stacja może być ogólnodostępna lub prywatna – dedykowana Twoim najemcom. Dysponujemy stacjami o różnych mocach i oferujemy doradztwo, by dobrać jak najlepsze rozwiązania.

 

Z infrastrukturą ładowania w Twoim biurowcu

  • Podnosisz atrakcyjność swej nieruchomości jako miejsca pracy, bo zapewniasz swoim najemcom lub pracownikom możliwość ładowania samochodów elektrycznych w trakcie pracy
  • Ułatwiasz budynkowi uzyskanie certyfikatu LEED / Green Building
  • Możesz uzyskiwać dodatkowe przychody z usług ładowania
  • Korzystasz z najlepszych doświadczeń w zakresie budowy infrastruktury ładowania dostępnych na rynku
  • Dołączasz do elektromobilnej rewolucji, pomagasz poprawić jakość powietrza i środowiska
  • Możesz włączyć Twoją lokalizację do największej sieci stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Europie Centralnej
Stacje ładowania i akcesoria
Stacje ładowania i akcesoria
Myślisz o zakupie własnej stacji ładowania? Chcesz uatrakcyjnić swoją nieruchomość, przyciągnąć gości premium i rozszerzyć ofertę? Znajdziesz u nas ładowarki idealne dla Twego biznesu - wolniejsze, o mniejszej mocy oraz szybkie, o dużej mocy. Nie wiesz, co wybrać, co będzie odpowiednie? Chętnie Ci pomożemy.
GreenWay Opero
GreenWay Opero
Posiadasz albo myślisz o zainstalowaniu stacji ładowania pojazdów elektrycznych? Nie chcesz zajmować się jej zarządzaniem i obsługą użytkowników końcowych? Wybierz GreenWay Opero - obsługę stacji ładowania. Niezależnie od tego, czy chcesz oferować usługę ładowania każdemu, czy tylko wybranej grupie użytkowników, możesz powierzyć ją nam. Usługi ładowania mogą być płatne lub bezpłatne – Ty decydujesz! Wypełnimy także większość obowiązków operatora.
GreenWay 360
GreenWay 360
Chcesz posiadać stację ładowania i oferować wysokiej jakości usługi ładowania swoim klientom bez dużych nakładów? Skorzystaj z GreenWay 360 - ładowarki w formie najmu. W zamian za niewielką opłatę miesięczną dostarczymy i zamontujemy stację ładowania w Twoim obiekcie, będziemy ją obsługiwać, serwisować i świadczyć usługi ładowania. Rozszerzysz swoją ofertę na klientów premium bez nakładów i kłopotów. Ceny zaczynają się od 299 zł.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz