GreenWay Polska Sp. z o.o., Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451
Wsparcie techniczne: +48 58 325 10 77 [email protected]
x

Samochody elektryczne ładowane są głównie w nocy, tam gdzie mieszkają ich właściciele. Dlatego w niedalekiej przyszłości każdy budynek mieszkalny powinien być wyposażony w stacje ładowania samochodów elektrycznych przeznaczonych dla mieszkańców i gości.

Nowa dyrektywa Unii Europejskiej w sprawie charakterystyki energetycznej budynków wymaga tworzenia takich możliwości, co oznacza zmiany przepisów w tym zakresie. Umożliwienie ładowania samochodów elektrycznych w nocy w znacznym stopniu ponosi atrakcyjność z jego użytkowania, a to przekłada się na atrakcyjność budynku mieszkalnego.

Wiemy, że zapewnienie możliwości ładowania w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych lub osiedlach to wyzwanie. Niezbędne jest zapewnienie odpowiednich przyłączy do ładowania samochodów, dlatego oferujemy nie tylko stacje ładowania dla osiedli mieszkaniowych, ale także wsparcie i dobór optymalnych rozwiązań, instalację stacji, a także zapewniamy usługę ładowania, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

 

Decydując się na stację ładowania samochodów elektrycznych i współpracę z GreenWay:

  • Podnosisz atrakcyjność nieruchomości dla mieszkańców wymagających opcji ładowania pojazdów elektrycznych
  • Możesz uzyskiwać dodatkowe przychody z usług ładowania
  • Łatwiej zdobędziesz certyfikat Green Building / LEED
  • Korzystasz z najlepszych praktyk w zakresie budowy infrastruktury ładowania dostępnych na rynku
  • Możesz włączyć swoją lokalizację do największej sieci stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Europie Centralnej
Stacje ładowania i akcesoria
Stacje ładowania i akcesoria
Myślisz o zakupie własnej stacji ładowania? Chcesz uatrakcyjnić swoją nieruchomość, przyciągnąć gości premium i rozszerzyć ofertę? Znajdziesz u nas ładowarki idealne dla Twego biznesu - wolniejsze, o mniejszej mocy oraz szybkie, o dużej mocy. Nie wiesz, co wybrać, co będzie odpowiednie? Chętnie Ci pomożemy.
GreenWay Opero
GreenWay Opero
Posiadasz albo myślisz o zainstalowaniu stacji ładowania pojazdów elektrycznych? Nie chcesz zajmować się jej zarządzaniem i obsługą użytkowników końcowych? Wybierz GreenWay Opero - obsługę stacji ładowania. Niezależnie od tego, czy chcesz oferować usługę ładowania każdemu, czy tylko wybranej grupie użytkowników, możesz powierzyć ją nam. Usługi ładowania mogą być płatne lub bezpłatne – Ty decydujesz! Wypełnimy także większość obowiązków operatora.
GreenWay 360
GreenWay 360
Chcesz posiadać stację ładowania i oferować wysokiej jakości usługi ładowania swoim klientom bez dużych nakładów? Skorzystaj z GreenWay 360 - ładowarki w formie najmu. W zamian za niewielką opłatę miesięczną dostarczymy i zamontujemy stację ładowania w Twoim obiekcie, będziemy ją obsługiwać, serwisować i świadczyć usługi ładowania. Rozszerzysz swoją ofertę na klientów premium bez nakładów i kłopotów. Ceny zaczynają się od 299 zł.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz