GreenWay Polska Sp. z o.o., Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451
Wsparcie techniczne: +48 58 325 10 77 [email protected]
x

Sieci i centra handlowe to idealne miejsca do ładowania pojazdów elektrycznych. Ich kierowcy to klienci premium, którzy chcą wykorzystać czas ładowania pojazdu i z chęcią spędzą go na korzystaniu z Twojej oferty.

Ty rozszerzasz swoją ofertę, a elektryczni kierowcy zyskują nowe, przyjazne im miejsce.

 

Jeśli szukasz odpowiedniej stacji ładowania dla Twego centrum handlowego, a nie chcesz ponosić dużych kosztów zakupu i instalacji urządzenia, lub potrzebujesz partnera do zarządzania Twoją siecią stacji i świadczenia na niej wysokiej jakości usług ładowania, zdecyduj się na współpracę z nami. Mamy duże doświadczenie w instalowaniu i obsłudze infrastruktury ładowania w centrach handlowych i z przyjemnością Ci pomożemy.

 

Z infrastrukturą ładowania w swoim centrum handlowym:

  • Przyciągasz klientów premium korzystających z Twojej oferty
  • Dołączasz do elektromobilnej rewolucji i zyskujesz na wizerunku
  • Podnosisz wartość swojej nieruchomości
  • Możesz uzyskiwać dodatkowe przychody z usług ładowania
  • Podkreślasz swe zaangażowanie w ochronę środowiska i budujesz swój eko wizerunek
  • Korzystasz z najlepszych doświadczeń w zakresie budowy infrastruktury ładowania dostępnych na rynku
  • Możesz włączyć Twoją lokalizację do największej sieci stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Europie Centralnej
Stacje ładowania i akcesoria
Stacje ładowania i akcesoria
Myślisz o zakupie własnej stacji ładowania? Chcesz uatrakcyjnić swoją nieruchomość, przyciągnąć gości premium i rozszerzyć ofertę? Znajdziesz u nas ładowarki idealne dla Twego biznesu - wolniejsze, o mniejszej mocy oraz szybkie, o dużej mocy. Nie wiesz, co wybrać, co będzie odpowiednie? Chętnie Ci pomożemy.
GreenWay Opero
GreenWay Opero
Posiadasz albo myślisz o zainstalowaniu stacji ładowania pojazdów elektrycznych? Nie chcesz zajmować się jej zarządzaniem i obsługą użytkowników końcowych? Wybierz GreenWay Opero - obsługę stacji ładowania. Niezależnie od tego, czy chcesz oferować usługę ładowania każdemu, czy tylko wybranej grupie użytkowników, możesz powierzyć ją nam. Usługi ładowania mogą być płatne lub bezpłatne – Ty decydujesz! Wypełnimy także większość obowiązków operatora.
GreenWay 360
GreenWay 360
Chcesz posiadać stację ładowania i oferować wysokiej jakości usługi ładowania swoim klientom bez dużych nakładów? Skorzystaj z GreenWay 360 - ładowarki w formie najmu. W zamian za niewielką opłatę miesięczną dostarczymy i zamontujemy stację ładowania w Twoim obiekcie, będziemy ją obsługiwać, serwisować i świadczyć usługi ładowania. Rozszerzysz swoją ofertę na klientów premium bez nakładów i kłopotów. Ceny zaczynają się od 299 zł.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz