GreenWay Polska Sp. z o.o., Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451
Wsparcie techniczne: +48 58 325 10 77 [email protected]
x

Wraz z pojawianiem się nowych modeli samochodów elektrycznych będziesz pierwszym punktem kontaktu dla osób zainteresowanych ich zakupem. To dzięki Tobie klienci mogą obejrzeć pojazdy, skorzystać z jazdy próbnej. Nawet jeśli marka, którą oferujesz, nie ma jeszcze modeli elektrycznych, wkrótce to się zmieni – prawie każdy producent ma w planach lub już produkuje nowe modele samochodów elektrycznych.

Bloomberg szacuje, że roczna sprzedaż pojazdów pasażerskich wzrośnie do 10 milionów w 2025 r., 28 milionów w 2030 r. oraz do 56 milionów do 2040 r. (co stanowić będzie 57% całej sprzedaży samochodów osobowych). W nadchodzących miesiącach i latach modele elektryczne będą pojawiać się u wielu różnych producentów, a ich liczba będzie coraz większa. Audi e-tron, Aston Martin Lagonda, BMW i4, VW ID3, Polestar 2, Honda e, Jaguar XJ, Jaguar I Pace, Kia e-Niro i Kia soul EV, Mercedes EQC, Mini Cooper SE, Peugeot e-208, Nissan IMx, Porsche Taycan, Seat el-Born i Minimo, Skoda citigo, Tesla – lista jest bardzo długa.

 

Twój salon samochodowy to podstawowe miejsce, w którym klienci poznają i testują nowe pojazdy i – oczywiście – dowiadują się, jak je ładować.

Przygotuj się na tę rewolucję już dzisiaj – zainwestuj w stację ładowania. Posiadając stację ładowania przy swoim salonie samochodowym będziesz miejscem przyjaznym elektrykom – dzięki Tobie klienci szybciej przekonają się do elektromobilności.

 

W naszej ofercie są stacje o niewielkich mocach, idealnie nadające się do przydomowego garażu, a także stacje o większych mocach, oferujące szybkie ładowanie przy Twoim salonie. Oferujemy nie tylko zakup stacji, ale usługę polegającą na zarządzaniu nimi w Twoim imieniu, byś mógł świadczyć usługi ładowania Twoim klientom.

Zainwestuj w stację ładowania pojazdów elektrycznych

  • Pokaż, że Twoja firma i marka, którą reprezentujesz, są gotowe na pojazdy elektryczne
  • Udowodnij, że Twój salon jest gotowy demonstrować i sprzedawać pojazdy elektryczne
  • Zapewnij klientom miejsce do ładowania pojazdu
  • Oferuj klientom lepszą obsługę, dzięki czemu stworzysz większe możliwości sprzedaży pojazdów elektrycznych
  • Włącz Twoją lokalizację do największej sieci stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Europie Centralnej, a jeśli chcesz – zarabiaj na usługach ładowania
  • Podkreśl swe zaangażowanie w ochronę środowiska i buduj swój eko wizerunek
  • Skorzystaj z najlepszych praktyk w zakresie budowy infrastruktury ładowania dostępnych na rynku
Stacje ładowania i akcesoria
Stacje ładowania i akcesoria
Myślisz o zakupie lub posiadaniu własnej stacji ładowania przy swoim salonie? Musisz wypełnić obowiązki narzucane przez importera? Chcesz uatrakcyjnić swoją nieruchomość, dotrzeć do nowych klientów i rozszerzyć oferowane usługi o usługę ładowania dla Twoich klientów bez konieczności zatrudniania nowych pracowników? Znajdziesz u nas ładowarki, które zaspokoją Twoje potrzeby. Nie wiesz, co wybrać? Chętnie Ci pomożemy.
GreenWay Opero
GreenWay Opero
Posiadasz albo myślisz o zainstalowaniu stacji ładowania pojazdów elektrycznych? Nie chcesz zajmować się jej zarządzaniem i obsługą użytkowników końcowych? Wybierz GreenWay Opero - obsługę stacji ładowania. Niezależnie od tego, czy chcesz oferować usługę ładowania każdemu, czy tylko wybranej grupie użytkowników, możesz powierzyć ją nam. Usługi ładowania mogą być płatne lub bezpłatne – Ty decydujesz! Wypełnimy także większość obowiązków operatora.
GreenWay 360
GreenWay 360
Chcesz posiadać stację ładowania i oferować wysokiej jakości usługi ładowania swoim klientom bez dużych nakładów? Skorzystaj z GreenWay 360 - ładowarki w formie najmu. W zamian za niewielką opłatę miesięczną dostarczymy i zamontujemy stację ładowania w Twoim obiekcie, będziemy ją obsługiwać, serwisować i świadczyć usługi ładowania. Rozszerzysz swoją ofertę na klientów premium bez nakładów i kłopotów. Ceny zaczynają się od 299 zł.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz