GreenWay Polska Sp. z o.o., Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451
Wsparcie techniczne: +48 58 325 10 77 [email protected]
x

W nadchodzących dziesięcioleciach ponad 50% sprzedaży nowych samochodów stanowić będzie pojazdy elektryczne. Dlatego już teraz spraw, by Twój obiekt był dostosowany do ich ładowania.

Zapewnienie odpowiedniego okablowania i przyłączy przy miejscach postojowych do ładowania samochodów elektrycznych jest najtańsze i najmniej kłopotliwe na etapie projektowania i budowy. Oferujemy nie tylko stacje ładowania samochodów elektrycznych, ale wsparcie i doradztwo we wstępnym etapie, by zapewnić na najkorzystniejsze kosztowo rozwiązania przy projektowaniu bloków mieszkalnych z przyłączami do aut elektrycznych.

 

Przygotuj swój projekt budowlany do obsługi samochodów elektrycznych już dziś.

  • Podniesiesz wartość swojej nieruchomości
  • Łatwiej zdobędziesz certyfikat Green Building / LEED
  • Stworzysz optymalne możliwości rozwoju infrastruktury ładowania w przyszłości
  • Podniesiesz atrakcyjność budynku dla firm i mieszkańców, którzy wymagają opcji ładowania pojazdów elektrycznych – wraz ze wzrostem liczby samochodów elektrycznych, mieszkania i budynki z infrastrukturą zapewniającą ładowanie będą coraz bardziej pożądane
  • Możesz uzyskiwać dodatkowe przychody z usług ładowania
  • Podkreślasz swe zaangażowanie w ochronę środowiska i budujesz swój eko wizerunek
  • Korzystasz z najlepszych praktyk w zakresie budowy infrastruktury ładowania dostępnych na rynku
  • Możesz włączyć Twoją lokalizację do największej sieci stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Europie Centralnej
Stacje ładowania i akcesoria
Stacje ładowania i akcesoria
Myślisz o zakupie własnej stacji ładowania? Chcesz uatrakcyjnić swoją nieruchomość, przyciągnąć gości premium i rozszerzyć ofertę? Znajdziesz u nas ładowarki idealne dla Twego biznesu - wolniejsze, o mniejszej mocy oraz szybkie, o dużej mocy. Nie wiesz, co wybrać, co będzie odpowiednie? Chętnie Ci pomożemy.
GreenWay Opero
GreenWay Opero
Posiadasz albo myślisz o zainstalowaniu stacji ładowania pojazdów elektrycznych? Nie chcesz zajmować się jej zarządzaniem i obsługą użytkowników końcowych? Wybierz GreenWay Opero - obsługę stacji ładowania. Niezależnie od tego, czy chcesz oferować usługę ładowania każdemu, czy tylko wybranej grupie użytkowników, możesz powierzyć ją nam. Usługi ładowania mogą być płatne lub bezpłatne – Ty decydujesz! Wypełnimy także większość obowiązków operatora.
GreenWay 360
GreenWay 360
Chcesz posiadać stację ładowania i oferować wysokiej jakości usługi ładowania swoim klientom bez dużych nakładów? Skorzystaj z GreenWay 360 - ładowarki w formie najmu. W zamian za niewielką opłatę miesięczną dostarczymy i zamontujemy stację ładowania w Twoim obiekcie, będziemy ją obsługiwać, serwisować i świadczyć usługi ładowania. Rozszerzysz swoją ofertę na klientów premium bez nakładów i kłopotów. Ceny zaczynają się od 299 zł.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz