GreenWay Polska Sp. z o.o., Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451
Wsparcie techniczne: +48 58 325 10 77 [email protected]
x

Kierowcy pojazdów elektrycznych uwielbiają hotele zapewniające im wygodne ładowanie w trakcie noclegu. Dysponując stacją ładowania samochodów elektrycznych, nie tylko przyciągasz klientów premium, ale także zyskujesz ich rekomendacje. Korzystasz też marketingowo: elektromobilność jest eko, to także przyszłość motoryzacji.

Już teraz serwisy rezerwacyjne oferują możliwość filtrowania hoteli pod kątem ładowania samochodów elektrycznych. Wyróżnij się zatem i zyskaj na elektromobilności. Oferując usługi ładowania, oprócz korzyści wizerunkowych, zyskujesz także dodatkowe źródło przychodów.

 

Szukasz najlepszej ładowarki dla swojego hotelu czy restauracji? Znajdziesz ją u nas.

 

  • Wyróżniasz się na tle konkurencji i zwiększasz obłożenie obiektu
  • Przyciągasz klientów premium
  • Pozycjonujesz się jako promotor elektromobilności, co pozwoli czerpać coraz większe korzyści wraz z jej rozwojem
  • Podkreślasz swe zaangażowanie w ochronę środowiska i budujesz swój eko-wizerunek
  • Włączasz swoją lokalizację do największej sieci stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Europie Centralnej
  • Zyskujesz dodatkowe źródło dochodów
Stacje ładowania i akcesoria
Stacje ładowania i akcesoria
Myślisz o zakupie własnej stacji ładowania? Chcesz uatrakcyjnić swoją nieruchomość, przyciągnąć gości premium i rozszerzyć ofertę? Znajdziesz u nas ładowarki idealne dla Twego biznesu - wolniejsze, o mniejszej mocy oraz szybkie, o dużej mocy. Nie wiesz, co wybrać, co będzie odpowiednie? Chętnie Ci pomożemy.
GreenWay Opero
GreenWay Opero
Posiadasz albo myślisz o zainstalowaniu stacji ładowania pojazdów elektrycznych? Nie chcesz zajmować się jej zarządzaniem i obsługą użytkowników końcowych? Wybierz GreenWay Opero - obsługę stacji ładowania. Niezależnie od tego, czy chcesz oferować usługę ładowania każdemu, czy tylko wybranej grupie użytkowników, możesz powierzyć ją nam. Usługi ładowania mogą być płatne lub bezpłatne – Ty decydujesz! Wypełnimy także większość obowiązków operatora.
GreenWay 360
GreenWay 360
Chcesz posiadać stację ładowania i oferować wysokiej jakości usługi ładowania swoim klientom bez dużych nakładów? Skorzystaj z GreenWay 360 - ładowarki w formie najmu. W zamian za niewielką opłatę miesięczną dostarczymy i zamontujemy stację ładowania w Twoim obiekcie, będziemy ją obsługiwać, serwisować i świadczyć usługi ładowania. Rozszerzysz swoją ofertę na klientów premium bez nakładów i kłopotów. Ceny zaczynają się od 299 zł.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz