GreenWay Polska Sp. z o.o., Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451
Wsparcie techniczne: +48 58 325 10 77 [email protected]
x

GreenWay oferuje różne typy stacji ładowania – wolne ładowarki AC idealne do domu, półszybkie stacje AC najlepsze dla hoteli, biurowców i centrów handlowych oraz szybkie stacje ładowania DC dla tych, którzy cenią czas – stacji paliw i samochodowych salonów dealerskich.

Wszystkie oferowane przez nas stacje, są sprawdzone i kompatybilne z naszym systemem zarządzania siecią. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz również know-how.

Ładowarki domowe

Ładowarki domowe

Zwiększ prędkość ładowania w swoim garażu i ciesz się swobodną jazdą każdego dnia! Nasze ładowarki AC pomogą Ci ładować do 7 razy szybciej niż zwykłe gniazdko, są bezpieczne i łatwe w użyciu. Wolnostojące, naścienne, idealne na zewnątrz i wewnątrz. Rozpoczynaj każdy dzień z pełnymi bateriami.

Więcej

Stacje ładowania AC dla biznesu

Stacje ładowania AC dla biznesu

Przyciągnij nową grupę klientów premium do swego biznesu i bądź eko. U nas znajdziesz najlepsze stacje ładowania, które umożliwiają naładowanie przeciętnego pojazdu elektrycznego w ciągu kilku godzin. Ten czas kierowcy spędzą w Twoim obiekcie łącząc przyjemne z pożytecznym. Nie musisz zdobywać nowych kompetencji – dzięki usłudze GreenWay 360 zajmiemy się wszystkim – od montażu po obsługę użytkowników.

Więcej

Szybkie stacje ładowania

Szybkie stacje ładowania

Szybka stacja ładowania to komfort użytkowników tam, gdzie liczy się przede wszystkim czas. Klient premium, jakim jest kierowca EV w trasie, najbardziej ceni dobrą lokalizację i to, co oferuje. Jeśli dysponujesz obiektem położnym bezpośrednio przy trasie, a Twoja oferta pozwoli kierowcy pożytecznie spędzić czas ładowania, zdecyduj się na szybką ładowarkę. Możesz wybierać spośród kilku modeli.

Więcej

Akcesoria

Potrzebujesz dodatkowego kabla do ładowania swojego samochodu elektrycznego lub szukasz kabla dla różnych gniazd? Możesz znaleźć je tutaj.
Kabel Typ 2 (5m)

Kabel Typ 2 (5m)

Nadaje się do wszystkich pojazdów elektrycznych z wtyczkami typu 2. Kabel 3-fazowy, 32A, przekrój: 5 x 6 mm², długość: 5 m. Odpowiedni do ładowania jednofazowego i trójfazowego.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz