GreenWay Polska Sp. z o.o., Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451
Wsparcie techniczne: +48 58 325 10 77 [email protected]
x

GreenWay oferuje różne typy stacji ładowania – wolne ładowarki AC idealne do domu, półszybkie stacje AC najlepsze dla hoteli, biurowców i centrów handlowych oraz szybkie stacje ładowania DC dla tych, którzy cenią czas – stacji paliw i samochodowych salonów dealerskich.

Wszystkie oferowane przez nas stacje, są sprawdzone i kompatybilne z naszym systemem zarządzania siecią. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz również know-how.

Ładowarki domowe

Ładowarki domowe

Zwiększ prędkość ładowania w swoim garażu i ciesz się swobodną jazdą każdego dnia! Nasze ładowarki AC pomogą Ci ładować do 7 razy szybciej niż zwykłe gniazdko, a do tego są bezpieczne i łatwe w użyciu. Naścienne, idealne do instalacji na zewnątrz i wewnątrz. Rozpoczynaj każdy dzień naładowany!

Więcej

Stacje ładowania AC dla biznesu

Stacje ładowania AC dla biznesu

Przyciągnij nową grupę klientów premium do swego biznesu i bądź eko. U nas znajdziesz najlepsze stacje ładowania, które umożliwiają naładowanie przeciętnego pojazdu elektrycznego w ciągu kilku godzin. Ten czas kierowcy spędzą w Twoim obiekcie łącząc przyjemne z pożytecznym. Nie musisz zdobywać nowych kompetencji – dzięki usłudze GreenWay 360 zajmiemy się wszystkim – od montażu po obsługę użytkowników.

Więcej

Szybkie stacje ładowania

Szybkie stacje ładowania

Szybka stacja ładowania to komfort użytkowników tam, gdzie liczy się przede wszystkim czas. Klient premium, jakim jest kierowca EV w trasie, najbardziej ceni dobrą lokalizację i to, co oferuje. Jeśli dysponujesz obiektem położonym bezpośrednio przy trasie, a Twoja oferta pozwoli kierowcy pożytecznie spędzić czas ładowania, zdecyduj się na szybką ładowarkę. Sprawdź, co mamy w ofercie i wybierz tą, która sprawdzi się u Ciebie najlepiej.

Więcej

Akcesoria

Potrzebujesz dodatkowego kabla do ładowania swojego samochodu elektrycznego lub szukasz kabla dla różnych gniazd? Znajdziesz go tutaj.
Kabel Typ 2 (5m)

Kabel Typ 2 (5m)

Nadaje się do wszystkich pojazdów elektrycznych z wtyczkami typu 2. Kabel 3-fazowy, 32A, przekrój: 5 x 6 mm², długość: 5 m. Odpowiedni do ładowania jednofazowego i trójfazowego.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz