GreenWay Polska Sp. z o.o., Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451
Wsparcie techniczne: +48 58 325 10 77 [email protected]
x

Posiadasz albo myślisz o zainstalowaniu stacji ładowania pojazdów elektrycznych, ale nie chcesz się nią zajmować? Chcesz oferować usługi ładowania, ale nie masz kompetencji ani zasobów by obsługiwać użytkowników końcowych? Zajmiemy się za Ciebie obsługą stacji ładowania.

Powierz nam zarządzanie Twoją stacją ładowania w usłudze GreenWay Opero. Jesteśmy operatorem największej w kraju sieci ładowania i mamy odpowiednie zasoby i umiejętności, by świadczyć najwyższej jakości usługi ładowania dla Twoich klientów. GreenWay Opero oferuje obsługę stacji zarówno ogólnodostępnych, jak i prywatnych, w trybie bezpłatnym lub odpłatnym dla użytkownika końcowego. W przypadku usług odpłatnych, możesz korzystać z naszego cennika lub ustalić indywidualne stawki za usługi ładowania i otrzymywać przychody, my zaś obsłużymy cały związany z tym proces.

 

Jesteśmy w stanie zainstalować, skonfigurować i w pełnym zakresie obsługiwać Twoją stację ładowania. Naszym celem jest, aby była ona pozytywnym i bezproblemowym dodatkiem oraz korzyścią dla Twojego biznesu. Możemy pomóc bez względu na Twoje preferencje, abyś mógł skoncentrować się na swojej podstawowej działalności, a resztę pozostawić nam.

Co zyskasz decydując się na GreenWay Opero?

  • Przygotujemy Twoją stację do świadczenia usług ładowania – zapewnimy zdalną komunikację, skonfigurujemy i oznakujemy
  • Zgłosimy ją do rejestru EIPA i na bieżąco będziemy aktualizować informacje o stacji
  • Będziemy zdalnie zarządzać stacją – utrzymywać łączność online i aktualizować oprogramowanie, kontrolować funkcjonowanie stacji, monitorować zdarzenia i informować Cię o tych, które wymagać będą Twojej interwencji
  • Obsłużymy użytkowników końcowych – zapewnimy im pełen dostęp do usługi (aplikacja mobilna i narzędzia autoryzacji) oraz pomoc techniczną 24/7
  • W przypadku usług odpłatnych dla użytkowników końcowych obsłużymy cały związany z tym proces
  • Zapomnij o RODO! – to my będziemy przetwarzanie dane osobowe użytkowników końcowych
  • Dostarczymy raporty z wykorzystania stacji i będziemy służyć wsparciem technicznym dla Ciebie
  • Wyposażymy Cię w wytyczne dla formalnego operatora.

Do usługi możesz dokupić serwisowanie, przeglądy czy dopuszczenie stacji do eksploatacji przez UDT.

 

W obu wariantach możesz wybierać pomiędzy oferowaniem usługi dla użytkownika końcowego odpłatnie lub bezpłatnie. Jeśli zdecydujesz się oferować ją bezpłatnie, pokrywasz koszty energii do celów ładowania. Jeżeli zdecydujesz się na usługi płatne, będą one zgodne z cennikiem GreenWay lub według ustalonych przez Ciebie stawek.  Z tego tytułu otrzymujesz przychody z każdej kWh energii przekazanej do samochodu. 

GreenWay Opero dla ogólnodostępnych stacji ładowania

GreenWay Opero dla ogólnodostępnych stacji ładowania

Jeśli chcesz świadczyć usługi ładowania dla wszystkich użytkowników końcowych bez wyjątku, wybierz opcję dla ogólnodostępnych stacji ładowania. Twoja stacja zyska dużą widoczność – będzie częścią największej w kraju i regionie sieci ładowania pojazdów elektrycznych – i będzie promowana wśród kierowców.  

GreenWay Opero dla stacji prywatnych

GreenWay Opero dla stacji prywatnych

Jeśli chcesz oferować usług ładowania jedynie wybranej grupie użytkowników końcowych - mogą to być pracownicy lub najemcy, którzy korzystają z prywatnych samochodów elektrycznych - wybierz GreenWay Opero dla stacji niepublicznych. Twoja stacja nie będzie widoczna dla wszystkich w naszej aplikacji i nie będzie promowana wśród ogółu kierowców. Zagwarantuje to wyłączność Twojej stacji ładowania dla wskazanych przez Ciebie użytkowników. Oznaczenie stacji jako niepublicznej polecamy także firmom, które dysponują własnymi flotami elektrycznymi.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz