x

Z sieci GreenWay może korzystać każdy, kto przejdzie proces rejestracji, nie ma żadnych ograniczeń co do adresu zamieszkania czy obywatelstwa. Karty RFID wysyłamy również za granicę.

Następne pytanie w tej sekcji

Czy mogę skorzystać z ładowarki jednorazowo (bez rejestracji)?

Aby skorzystać z ładowarki jednorazowo, musisz przejść procedurę jednorazowej, uproszczonej rejestracji umożliwiającej pobranie płatności za usługę. W formularzu rejestracji wybierz opcję jednorazowej rejestracji. Następnie otrzymasz jednorazowy dostęp do Portalu Kierowcy i możesz rozpocząć ładowanie. Płatność zostanie pobrana automatycznie z karty płatniczej lub kredytowej podanej podczas rejestracji jednorazowej.

Czy mogę zarejestrować się na firmę?

W przypadku rejestracji na firmę na formularzu rejestracyjnym wybierz opcję „Firma lub osoba prowadząca działalność gospodarczą”. Jeśli firma posiada co najmniej pięć samochodów elektrycznych, przed rejestracją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta (tel. +48 58 325 10 17) lub mail ([email protected]).

Czy mogę się zarejestrować bez podania numeru rejestracyjnego samochodu?

Tak. Dane pojazdu nie są obowiązkowe. Dane możesz w każdej chwili zaktualizować lub zmienić na Portalu Klienta.

Podanie danych dotyczących samochodu jakim jeździsz, pozwoli nam jednak świadczyć lepsze usługi.

Posiadam kilka samochodów elektrycznych. W jaki sposób mogę się zarejestrować, żeby uzyskać kilka kart?

Jeśli potrzebujesz kilku kart do różnych samochodów, w zakładce “Kierowca i dane pojazdu” wybierz opcję “Dodaj kierowcę”. Jeśli posiadasz co najmniej pięć samochodów elektrycznych, przed rejestracją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta (tel. +48 58 325 10 17) lub mail ([email protected]).

W jaki sposób mogę zmienić lub poprawić swoje dane podane podczas rejestracji?

Dane podane w trakcie rejestracji możesz w każdej chwili zaktualizować lub zmienić na Portalu Klienta.

W jaki sposób mogę się zarejestrować?

Aby zarejestrować się w naszej sieci wypełnij formularz rejestracyjny. Podczas rejestracji, poza podaniem swoich danych osobowych oraz danych pojazdu, w celu weryfikacji podasz dane swojej karty płatniczej lub kredytowej w systemie Visa lub MasterCard, które umożliwią pobieranie opłat.

Mojego modelu samochodu nie ma na liści w formularzu rejestracyjnym, w jaki sposób mogę dokonać rejestracji?

Jeśli Twego modelu nie ma na liście w formularzy, wybierz opcję “Inny” i uzupełnij pola stosownie do Twego samochodu.