GreenWay Polska Sp. z o.o., Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451
Wsparcie techniczne: +48 58 325 10 77 [email protected]
x

W celu zakończenia ładowania:

  1. W aplikacji mobilnej (Android lub iOS) lub w Portalu Kierowcy, w oknie informującym o stanie ładowania, wybierz przycisk „Zakończ ładowanie”. Następnie odłącz przewód od samochodu (opcja dostępna w przypadku rejestracji pełnej i jednorazowej).
  2. Przyłóż kartę RFID do czytnika ładowarki i naciśnij przycisk „Zakończ ładowanie”. Po tej czynności możesz odłączyć przewód od samochodu ( opcja dostępna tylko w przypadku rejestracji pełnej).

Następne pytanie w tej sekcji

Co jest niezbędne aby korzystać z sieci GreenWay?

Aby skorzystać z usługi ładowania w sieci GreenWay, zarejestruj się. W trakcie rejestracji musisz podać dane karty płatniczej w systemie Visa lub MasterCard, z której będziemy pobierać płatności za usługi.

Jak rozpocząć ładowanie?

Aby rozpocząć ładowanie możesz użyć jednego z następujących sposobów:
  1. Zaloguj się do Portalu Kierowcy, wyszukaj właściwą lokalizację, wybierz właściwy przewód i po podłączeniu się do ładowarki uruchom ładowanie wybierając przycisk „Rozpocznij ładowanie” (opcja dostępna w przypadku rejestracji pełnej i jednorazowej).
  2. Użyj swojej karty RFID, aby rozpocząć ładowanie i postępuj według instrukcji zamieszczonej na ładowarce (opcja dostępna tylko w przypadku pełnej rejestracji).

W jaki sposób mogę zatrzymać ładowanie w sytuacjach awaryjnych?

W sytuacjach awaryjnych ładowanie zatrzymasz natychmiast za pomocą czerwonego przycisku awaryjnego, który znajduje się pod ekranem każdej ładowarki. Pamiętaj jednak – używaj go jedynie w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia! Nie służy on do zatrzymywania procesu ładowania.

Gdzie i jak mogę znaleźć informacje o ładowarkach GreenWay?

Aktualne informacje o funkcjonujących ładowarkach oraz o dostępności ładowarek i poszczególnych łączy znajdziesz na Portalu Kierowcy.

W jakich godzinach dostępne są ładowarki w sieci GreenWay?

Zdecydowana większość ładowarek dostępna jest 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Szczegółowy opis dostępności każdej ładowarki znajdziesz na mapie i na Portalu Kierowcy. Stacje, które nie są dostępne w danym czasie są oznaczone w Portalu Kierowcy kolorem żółtym.

Czy parking jest bezpłatny?

Prawie wszystkie nasze ładowarki zlokalizowane są na ogólnodostępnych, bezpłatnych parkingach. W przypadku, kiedy parking jest płatny informacje o tym znajdziesz w opisie stacji na Portalu Kierowcy.