GreenWay Polska Sp. z o.o., Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451
Wsparcie techniczne: +48 58 325 10 77 [email protected]
x

Świadczymy usługi ładowania

Zarządzamy infrastrukturą

Dostarczamy i instalujemy
stacje ładowania

Masz już ładowarkę?

Dołącz do naszej sieci, docieraj do obszernej bazy klientów, a sam miej spokojną głowę. Zostaw nam obowiązki operatora, obsługę płatności i inne usługi. Ty zostaniesz formalnym operatorem, my wesprzemy Cię w zarządzaniu.

Dołącz do nas

Nie masz jeszcze ładowarki?

Nic straconego. Skontaktuj się z nami, doradzimy, pomożemy wybrać ładowarkę oraz ją zainstlować. Włączymy ją do naszej sieci i zajmiemy się wszystkim. Ty będziesz zarabiać na usługach ładowania.

Zostań naszym Partnerem

Co da Ci stacja w naszej sieci?

Dołączysz do największej ogólnopolskiej sieci ładowania i przyciągniejsz nowych klientów. My będziemy zarządzać Twoją stacją, Ty możesz zajmować się swoją podstawową działalnością.

Proste programy, jasne zasady.

Dwa proste programy, zarządzanie stacją, raporty, płatne lub bezpłatne udostępnianie ładowarki.

Zarządzanie ładowarką

Możesz sam zarządzać ładowarką, jednak jeśli chcesz świadczyć usługi ładowania kierowcom pojazdów elektrycznych, wówczas zarządzanie za pomocą zaawansowanego systemu backendowego dostarczanego przez GreenWay będzie dla Ciebie znacznie korzystniejsze. Nie chodzi tu tylko o Twoją wygodę, ale głównie o wydajność Twoich zasobów.

Wsparcie techniczne

Ładowarka to znacznie więcej niż zwykłe gniazdko. To skomplikowane urządzenie, wymagające regularnego nadzoru i serwisowania. GreenWay może monitorować i zarządzać Twoją ładowarką, a Ty masz spokojną głowę. My zajmujemy się wszystkim.

Obsługa płatności i zyski

Jeśli chcesz, Twoja stacja może być źródłem dochodu. Wystarczy, że zdecydujesz się na odpowiedni program.  Nasz system zarządzania ładowarkami i obsługa płatności pozwolą Ci w prosty sposób zwiększyć Twoje dochody minimalizując nakłady. 

Dzięki nam przyciągniesz więcej klientów

Nasza sieć jest największą siecią ładowania nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Centralnej i Wschodniej. Będąc jej częścią, Twój biznes znajdzie się na naszej mapie, z której codziennie korzystają setki klientów. Chętnie skorzystają nie tylko z Twojej ładowarki, ale czekając na zakończenie ładowania skorzystają z Twoich podstawowych usług.

Nabíjacie stanice

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami