x

Niezależnie od tego, czy masz już własną stację ładowania pojazdów elektrycznych, czy dopiero o niej myślisz, chętnie Ci pomożemy. Nasza oferta obejmuje zakup, instalację, konfigurację, utrzymanie i zarządzanie publicznymi i niepublicznymi punktami ładowania, obsługę Twoich użytkowników i uzyskanie maksymalnej wartości z Twojej inwestycji. Dla Ciebie to  krok na drodze do czystszej i bardziej zielonej przyszłości, dla nas radość, że dołączasz do elektromobilnego świata.

cover

Stacje ładowania

Myślisz o zakupie lub posiadaniu własnej stacji ładowania? Chcesz uatrakcyjnić swoją nieruchomość, rozszerzyć ofertę bez zdobywania nowych kompetencji? Znajdziesz u nas ładowarki dla miast, hoteli, restauracji, galerii handlowych, kompleksów biurowych, stacji benzynowych czy firm z flotą elektryczną. Nie wiesz, co wybrać? Chętnie Ci pomożemy.

Więcej
cover

Usługi

Obsługa stacji ładowania i świadczenie usługi ładowania może spędzać sen z powiek, zwłaszcza bez odpowiednich kompetencji. Powierz swoją stację  w nasze doświadczone ręce. Mamy za sobą setki instalacji, zarządzamy największą siecią ładowania w Polsce i świadczymy wysokiej jakości usługi ładowania. Bez problemu zaopiekujemy się także Twoją stacją.

Więcej
cover

Akcesoria

Posiadasz samochód elektryczny i ładujesz go poza domem? Udostępniasz stację ładowania innym użytkownikom? Zaopatrz się w kabel, dzięki któremu naładujesz samochód na stacji bez przewodu. Od teraz brak kabla lub stcja wyposażona jedynie w gniazdo nie będzie niespodzianką!

Więcej
cover

Lokalizacje pod stacje ładowania

Dysponujesz lokalizacją, gdzie może znaleźć się nasza ładowarka? Szukamy partnerów, którzy bezpłatnie udostępnią lokalizację pod instalację stacji. Jeśli spełniasz kilka kryteriów, pokryjemy koszt budowy, konserwacji i eksploatacji stacji i wypromujemy Twoją lokalizację wśród klientów największej sieci ładowania w regionie.

Więcej