x

Chcesz być częścią elektromobilnej rewolucji bez nakładów i mieć u siebie punkt ładowania? Nic prostszego – udostępnij nam swój obiekt pod lokalizację punktu ładowania.

Inwestycja w ładowarkę bez nakładów? Z GreenWay to proste! Aby nasza stacja stanęła w Twojej lokalizacji musi spełnić jedynie kilka warunków:
  • muszą być położone bezpośrednio przy drodze krajowej lub autostradzie albo w ich niedalekim sąsiedztwie (nie dalej niż 10 km od zjazdu z drogi)
  • dostęp do nich musi być możliwy z obu kierunków jazdy
  • muszą zapewniać kierowcy pieszy i bezpieczny dostęp do ciekawej oferty handlowo-usługowej w tym m. in. do restauracji, kawiarni i sklepów.
Możesz w prosty sposób rozszerzyć swoją ofertę i stać się częścią największej sieci ładowania w Polsce jednocześnie realizując politykę odpowiedzialnego biznesu.
our-offer-6083

Zyskasz na wizerunku

Punkty ładowania samochodów elektrycznych świadczą o tym, że dbasz o ekologię i postęp technologiczny. Ma to znaczenie dla Twoich klientów i przyszłych pracowników, którzy coraz częściej właśnie te czynniki biorą pod uwagę podczas decyzji o spędzaniu wolnego czasu, robieniu zakupów lub wyborze miejsca pracy.

our-offer-6081

Wzrost wartości nieruchomości bez kosztów

Wartość Twojej nieruchomości wzrośnie, gdyż punkt ładowania stanie się jej funkcjonalną częścią, lecz Ty nie poniesiesz kosztów. To GreenWay pokryje 100% kosztów budowy, utrzymania i eksploatacji stacji ładowania. To okazja, której naprawdę nie można przegapić!

our-offer-6093

Przyciągniesz nowych klientów i rozszerzysz ofertę

Ponieważ przeciętny czas ładowania wynosi 30 minut, w tym czasie kierowcy chętnie skorzystają z Twojej oferty. Kierowcy samochodów elektrycznych szukają miejsc ładowania, które zapewniają im przyjemne i pożyteczne spędzenie czasu w trakcie ładowania. To znakomita okazja, by klienci premium – osoby posiadające samochody elektryczne – zaczęły odwiedzać Twój obiekt.

our-offer-6095

Wzrost rozpoznawalności firmy

Gdy nasza stacja znajdzie się na Twoim terenie, zostanie uwzględniona na naszych mapach, aplikacjach dla kierowców oraz w materiałach marketingowych. Kierowcy korzystają z nich bardzo chętnie, planując podróż lub codzienne aktywności, w czasie których mogą podładować samochód.

Chcesz wiedzieć więcej? Wypełnij formularz, napisz, czego potrzebujesz.

Pokaż formularz