GreenWay Polska Sp. z o.o., Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451
Wsparcie techniczne: +48 58 325 10 77 [email protected]
x
our-offer-6128

Ładowarki domowe

Zwiększ prędkość ładowania w swoim garażu i ciesz się swobodną jazdą każdego dnia! Nasze ładowarki pomogą Ci ładować do 7 razy szybciej niż zwykłe gniazdko, są bezpieczne i łatwe w użyciu. Wolnostojące, naścienne, idealne na zewnątrz i wewnątrz. Wybierz domową ładowarkę odpowiednią do Twoich potrzeb i rozpoczynaj dzień z pełnymi bateriami.

Więcej
our-offer-6103

Stacje ładowania AC dla biznesu

Przyciągnij nową grupę klientów premium do swego biznesu i bądź eko. Oferowane przez nas stacje ładowania umożliwiają naładowanie przeciętnego pojazdu elektrycznego w ciągu kilku godzin. Ten czas kierowcy spędzą w Twoim obiekcie łącząc przyjemne z pożytecznym. Nie musisz zdobywać nowych kompetencji – dzięki usłudze GreenWay 360 zajmiemy się wszystkim – od montażu po obsługę użytkowników.

Więcej
our-offer-6105

Szybkie stacje ładowania

Szybka stacja ładowania to komfort użytkowników tam, gdzie liczy się przede wszystkim czas. Klient premium, jakim jest kierowca EV w trasie, najbardziej ceni dobrą lokalizację i to, co oferuje. Jeśli dysponujesz obiektem położnym bezpośrednio przy trasie, a Twoja oferta pomoże kierowcy pożytecznie spędzić czas ładowania, zdecyduj się na szybką ładowarkę. Możesz wybierać spośród kilku modeli.

Więcej

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz