GreenWay Polska Sp. z o.o., Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451
Wsparcie techniczne: +48 58 325 10 77 [email protected]
x
cover

GreenWay 360

Chcesz posiadać stację ładowania i świadczyć usługi ładowania bez dużych nakładów, zdobywania nowych kompetencji czy zatrudnianiu nowych pracowników? Z usługą GreenWay 360 to nic trudnego - nie musisz nawet dysponować dużymi środkami na zakup stacji. Na bazie niedużej opłaty miesięcznej dostarczymy i zamontujemy stację ładowania w Twoim obiekcie, będziemy ją obsługiwać, serwisować i świadczyć usługi ładowania. Rozszerzysz swoją ofertę na klientów premium bez nakładów i kłopotów.
cover

Obsługa ogólnodostępnych stacji ładowania

Posiadasz albo myślisz o zainstalowaniu stacji ładowania pojazdów elektrycznych? Nie chcesz zajmować się jej zarządzaniem i obsługą użytkowników? Chcesz zapewnić swojej ładowarce obłożenie i promować ją wśród kierowców samochodów elektrycznych? Powierz ją nam. Nie tylko wypełnimy większość obowiązków operatora, ale włączymy Twoją stację do największej sieci ładowania w Polsce i wypromujemy ją!
cover

Obsługa niepublicznych stacji ładowania

Chcesz oferować usługi ładowania jedynie wybranej grupie kierowców? Zwiększyć atrakcyjność Twojej firmy jako miejsca pracy? Jesteś zarządcą nieruchomości i myślisz o urozmaiceniu oferty dla najemców i lokatorów? Nie masz odpowiednich kompetencji ani zasobów? Zgłoś się do nas! Zajmiemy się obsługą stacji i użytkowników, zapewnimy usługę ładowania, a Tobie udostępnimy raporty dotyczące jej korzystania.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz