GreenWay Polska Sp. z o.o., Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451
Wsparcie techniczne: +48 58 325 10 77 [email protected]
x

Posiadasz albo myślisz o zainstalowaniu stacji ładowania pojazdów elektrycznych? Nie chcesz zajmować się zarządzaniem stacją i obsługą użytkowników? Chciałbyś zapewnić jej obłożenie i promować ją wśród kierowców EV? Powierz ją nam! Wystarczy aby Twoja stacja spełniała kilka warunków, abyśmy mogli włączyć ją do największej w Polsce sieci ładowania i promować wśród klientów premium, jakimi są kierowcy pojazdów elektrycznych. Będziemy zarządzać stacją od strony technicznej i obsługiwać płatności. Wybierz jeden z 2 prostych programów, w zależności od tego, jakie zyski chcesz czerpać z jej posiadania.

Co weźmiemy na siebie?

 • Przygotowanie stacji do świadczenia usług ładowania – zapewnimy zdalną komunikację, skonfigurujemy i oznakujemy stację.
 • Zgłoszenie do rejestru EIPA i bieżącą aktualizację danych dotyczących stacji.
 • Zdalne zarządzanie stacji – utrzymanie łącza telekomunikacyjnego, kontrolę funkcjonowania stacji, aktualizację oprogramowania, monitoring pojawiających się zdarzeń i informowanie Cię o nich, jeśli wymagać to będzie Twojej interwencji.
 • Obsługę użytkowników stacji – na swój koszt będziemy wyposażać ich w karty RFID i dostęp do mobilnej aplikacji oraz zapewnimy im infolinię techniczną 24/7 ułatwiającą korzystanie ze stacji.
 • Przetwarzanie danych osobowych użytkowników – Ty nie musisz w ogóle przejmować się RODO.
 • Dostarczanie raportów z wykorzystania stacji.
 • Techniczne wsparcie (infolinia i email) dla Ciebie.
 • Wyposażymy Cię też w wytyczne dla formalnego operatora.

Co pozostanie w Twojej gestii?

 • Prowadzenie wymaganych zabiegów konserwacyjnych oraz przeglądów.
 • Przygotowanie i utrzymanie miejsc parkingowych.
 • Zawarcie umowy na dostawę i zakup energii elektrycznej dla potrzeb działania stacji oraz pokrywanie kosztów energii elektrycznej.
our-offer-5876

Program Zero

Opcja dostosowana do tych lokalizacji, które chcą bezpłatnie oferować usługi ładowania samochodów elektrycznych dla klientów. W ramach usługi operujemy stacją w Twoim imieniu, Ty zaś ponosisz stałą miesięczną opłatę z tytułu jej zarządzania. Kierowcy pojazdów elektrycznych mają możliwość naładowania ich nieodpłatnie, odwiedzając Twoją lokalizację. Koszty energii dla celów ładowania są po Twojej stronie.

our-offer-5878

Program Energia

W tym wariancie usługi ładowania na Twojej stacji są odpłatne zgodnie z cennikiem GreenWay. Z tego tytułu otrzymujesz przychody z każdej kWh energii przekazanej do samochodu. Płacisz stałą miesięczną opłatę za zarządzanie stacją. Operujemy stacją w Twoim imieniu, dostarczamy zaawansowane raporty dotyczące usługi ładowania, a także rozliczamy usługi, pobieramy opłaty i windykujemy należności. Ponosisz stałą opłatę miesięczną z tytułu zarządzania stacją.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz