x

Wzrost wartości nieruchomości bez kosztów

Wartość Twojej nieruchomości wzrośnie, a Ty, jako właściciel, nie poniesiesz kosztów. Punkt ładowania stanie się funkcjonalną częścią nieruchomości, zwiększającą jej  wartość.  Myślisz, że to droga inwestycja?  W ramach realizowanych przez GreenWay projektów my poniesiemy 100% kosztów budowy, utrzymania i eksploatacji stacji ładowania.  To okazja, której naprawdę nie można przegapić!

Przyciągniesz nowych klientów i rozszerzysz ofertę

Ponieważ przeciętny czas ładowania wynosi 30 minut, w tym czasie kierowcy chętnie skorzystają z Twoich usług i zrobią zakupy w Twoim sklepie. Kierowcy samochodów elektrycznych szukają miejsc ładowania, które zapewniają im przyjemne i pożyteczne spędzenie czasu w trakcie ładowania. To znakomita okazja, by osoby posiadające samochody elektryczne zaczęły odwiedzać Twój obiekt.

Wzrost rozpoznawalności firmy

Gdy nasza stacja znajdzie się na Twoim terenie, Twoja lokalizacja zostanie uwzględniona na naszych mapach, aplikacjach dla kierowców oraz w materiałach marketingowych. Kierowcy korzystają z nich bardzo chętnie, planując podróż lub codzienne aktywności, w czasie których mogą podładować samochód.

Wyłączność na rynku lokalnym

Ponieważ nasze stacje ładowania będą oddalone o około 85 – 100 km od siebie,  stacja na Twoim terenie będzie obsługiwać wszystkich użytkowników samochodów elektrycznych na tym obszarze.

Zyskasz na wizerunku

Punkty ładowania samochodów elektrycznych świadczą o tym, że dbasz o ekologię i postęp technologiczny. Ma to znaczenie dla Twoich klientów i przyszłych pracowników, którzy coraz częściej biorą pod uwagę te właśnie czynniki podczas decyzji o spędzeniu wolnego czasu, zrobieniu zakupów lub wyborze miejsca pracy.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych przez GreenWay Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni w zakresie niezbędnym do realizacji żądania zgłoszonego w powyższym formularzu.

Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy: (1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GreenWay Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia zwana (dalej Spółką); (2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi lub podjęcia działań na zgłoszone w formularzu żądanie na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO; (3) Podane przez Panią/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do podmiotowych należących do GreenWay Holding S.A., w szczególności do GreenWay Infrastructure s.r.o. z siedzibą w Bratysławie na Słowacji; (4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody lub do momentu ostatecznego zrealizowania zgłoszonego żądania; (5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; (6)Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza powszechnie obowiązujące przepisy; (7)Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.