GreenWay Polska Sp. z o.o., Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451
Wsparcie techniczne: +48 58 325 10 77 [email protected]
x

Nasza oferta obejmuje nie tylko zakup urządzenia – to znacznie więcej! Instalacja, konfiguracja, utrzymanie i zarządzanie publicznymi i niepublicznymi punktami ładowania, odbiory UDT, obsługa Twoich użytkowników i uzyskanie maksymalnej wartości z Twojej inwestycji.

Dla Ciebie to  krok na drodze do czystszej i bardziej zielonej przyszłości, dla nas radość, że wspieramy Cię w tym zakresie. GreenWay oferuje dużą elastyczność w zakresie modeli współpracy w zależności od Twoich potrzeb i preferencji.

Możesz zdecydować się na zwykły zakup stacji, zakup z usługą GreenWay Opero lub usługę GreenWay 360.

Stacje ładowania i akcesoria
Stacje ładowania i akcesoria
Myślisz o zakupie lub zbudowaniu własnej stacji ładowania? Chcesz uatrakcyjnić swoją nieruchomość, pozyskać nową grupę klientów czy rozszerzyć ofertę na klientów premium? Znajdziesz u nas ładowarki dla osiedli mieszkaniowych, miast, hoteli, restauracji, galerii handlowych, kompleksów biurowych, stacji benzynowych czy firm z flotą elektryczną. Nie wiesz, co wybrać? Chętnie Ci pomożemy.
GreenWay Opero
GreenWay Opero
Posiadasz albo myślisz o zainstalowaniu stacji ładowania pojazdów elektrycznych? Nie chcesz zajmować się jej zarządzaniem i obsługą użytkowników końcowych? Wybierz GreenWay Opero - obsługę stacji ładowania. Niezależnie od tego, czy chcesz oferować usługę ładowania każdemu, czy tylko wybranej grupie użytkowników, możesz powierzyć ją nam. Usługi ładowania mogą być płatne lub bezpłatne – Ty decydujesz! Wypełnimy także większość obowiązków operatora.
GreenWay 360
GreenWay 360
Chcesz posiadać stację ładowania i oferować wysokiej jakości usługi ładowania swoim klientom bez dużych nakładów? Skorzystaj z GreenWay 360 - ładowarki w formie najmu. W zamian za niewielką opłatę miesięczną dostarczymy i zamontujemy stację ładowania w Twoim obiekcie, będziemy ją obsługiwać, serwisować i świadczyć usługi ładowania. Rozszerzysz swoją ofertę na klientów premium bez nakładów i kłopotów. Ceny zaczynają się od 299 zł.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz