ŁADOWANIE POZA GRANICAMI KRAJU

Dowiedz się więcej

Ponad 150 000 stacji ładowania w 30 krajach w zasięgu ręki dzięki sieci partnerów roamingowych GreenWay. Już dziś wybierz destynację swojej kolejnej podróży i sprawdź zlokalizowane na Twojej trasie stacje ładowania w naszej mobilnej aplikacji.

Liczba stacji w sieci roamingowej

Liczba stacji w sieci roamingowej

ROAMING MIĘDZYNARODOWY

ROAMING MIĘDZYNARODOWY

Sieć GreenWay umożliwia swobodną podróż przez Polskę, Słowację oraz resztę Europy. Dzięki naszej rozległej sieci partnerów roamingowych, Europę pokonasz za pomocą jednej karty ładowania otrzymanej po zarejestrowaniu się w naszej sieci, a rozliczenie za ładowanie zarówno na naszych stacjach GreenWay, jak i na stacjach naszych parterów roamingowych otrzymasz w codziennym rachunku.

UWAGA: Ceny ładowania na stacjach naszych partnerów roamingowych mogą się od siebie różnic. Przed skorzystaniem z danej stacji ładowania, zalecamy sprawdzenie cennika poprzez wybranie w naszej aplikacji konkretnej stacji i złącza.

Ważne: Jadąc za granicę, upewnij się, że masz przy sobie kartę do ładowania GreenWay, ponieważ niektóre stacje partnerskie mogą nie komunikować się z naszą aplikacją. W takim przypadku do rozpoczęcia sesji konieczne będzie użycie otrzymanej przy rejestracji karty.

Jak znaleźć stacje roamingowe?

Jak znaleźć stacje roamingowe?
1. Zaloguj się do swojego konta w mobilnej aplikacji GreenWay.

2. Wejdź na mapę stacji.

3. Kliknij w filtry i zaznacz atrybut „Roaming”.

4. Wybierz ikonkę lupy i wpisz nazwę miasta, jaka Cię interesuje.

Zgubiłeś swoją kartę do ładowania?

Zgłoś to bezzwłocznie do nas, abyśmy mogli ją zablokować.

Potrzebujesz nowej karty? Skontaktuj się z nami poprzez wypełnienie poniższego formularza kontaktowego.

PODRÓŻUJ SWOBODNIE PO POLSCE Z GREENWAY!

Rejestracja w sieci GreenWay umożliwia swobodną podróż po Polsce, Słowacji i reszcie Europy za pomocą karty GreenWay, mobilnej aplikacji, oraz Portalu Klienta dostępnego na stronie internetowej greenwaypolska.pl.

Chcesz wiedzieć, czy stacja do której zmierzasz jest dostępna?
Na bieżąco uaktualniamy statusy ładowarek, które znajdziesz na mapie naszych stacji ładowania w aplikacji, bądź na naszej stronie www. Wchodząc w szczegóły danej lokalizacji dowiesz się jaki jest jej dokładny adres i położenie, jak wygląda, oraz co znajduje się w jej pobliżu.

Mapa stacji
GreenWay
70 000+

Liczba klientów sieci GreenWay

2 500+

Liczba stacji w sieci GreenWay

GreenWay

Wejdź do świata elektromobilności z GreenWay!

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi akcjami promocyjnymi, dostępnymi kuponami rabatowymi, ofertami specjalnymi i najnowszymi informacjami? Możesz je otrzymywać mailowo lub SMS-em. Nie musisz martwić się o przekazane dane osobowe, ponieważ w GreenWay nigdy nie udostępniamy ich innym firmom w celach marketingowych.

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje
x