GreenWay Polska Sp. z o.o., Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451
Wsparcie techniczne: +48 58 325 10 77 [email protected]
x

Jesteśmy zespołem kreatywnych, pełnych pasji, przyjaznych, zabawnych i pracowitych ludzi budujących największą sieć stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Europie Środkowej. Chcemy zapewnić naszym klientom najwyższej jakość usługę, utrzymywać oraz ulepszać naszą infrastrukturę i technologię. Praca w GreenWay to przyjemność!

Naszą wizją jest czystsza, zdrowsza oraz mniej uzależniona od ropy naftowej Europa Środkowa i Wschodnia dzięki powszechnemu stosowaniu pojazdów elektrycznych. Naszym celem jest rzeczywisty rozwój elektromobilności i sprawienie, by pojazdy elektryczne stały się realną alternatywą dla kierowców. Jeśli chcesz być częścią zespołu, który naprawdę zmienia świat, czytaj dalej...

Korzyści z pracy w GreenWay:

  • praca w przyjaznej środowisku firmie w realny sposób zmieniającej świat wokół nas
  • wspierające, przyjazne środowisko pracy, płaska struktura organizacyjna
  • elastyczny, przyjazny rodzinie harmonogram pracy (możliwy home office)
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie kwartalne uzależnione od osiągnięć
  • karta Multisport, ubezpieczenie medyczne oraz nauka angielskiego dla chętnych
  • możliwości rozwoju zawodowego, zdobywania nowych kompetencji i poszerzania horyzontów
  • zgrany zespół fajnych ludzi
  • możliwość zdobycia pionierskich doświadczeń na rynku, który dopiero się tworzy

W GreenWay:

Podchodzimy do problemów nowatorsko – Wyzwania i przeszkody pojawiają się cały czas. Nie boimy się problemów, podejmujemy wyzwania i pracujemy razem, by je rozwiązać.

Koncentrujemy się na klientach i ich potrzebach – Jesteśmy firmą skupiającą się na naszych klientach, kierowcach samochodów elektrycznych, a naszym celem jest zapewnienie im jak najlepszej jakości obsługi na wszystkich poziomach. To podejście charakteryzuje wszystko, co robimy. Szukamy ludzi, którzy myślą w ten sam sposób i chcą sprawiać, aby kierowcy samochodów elektrycznych cenili korzystanie z sieci GreenWay.

Zatrudniamy pasjonatów elektromobilności i czystych technologii – Naprawdę kierujemy się naszą misją i chcemy upowszechniać pojazdy elektryczne i energię odnawialną, aby chronić nas i naszą planetę.

Pracujemy wspólnie, by zmieniać świat na lepsze!

Poznaj nas:

Skontaktuj się z nami, jeśli odnajdujesz tu swoje wartości. Pytania i zgłoszenia prosimy przesyłać na adres [email protected].

Wszyscy pracownicy GreenWay Polska muszą posiadać dobrą znajomość języka angielskiego.

Nie znalazłeś oferty dla siebie ?

     

 

Obecnie rekrutujemy na następujące stanowiska: