Doładuj się energią na wakacje z GreenWay!

15.06.2023

Doładuj się energią na wakacje z GreenWay!Od 1 lipca startujemy z letnią promocją, która pozwoli naszym obecnym, jak i nowym Klientom na ładowanie po obniżonych cenach, dzięki 50% rabatowi przyznawanymi na abonamenty Energia Max oraz Energia Plus.

Zasady Promocji:

Jesteś obecnym Klientem GreenWay – zaloguj się do Portalu Klienta na stronie: https://client.greenwaypolska.pl/welcome oraz w zakładce Rabaty aktywuj kod: Lato2023.

WAŻNE: aby wziąć udział w promocji już od lipca KOD należy aktywować w czerwcu!

Jesteś nowym Klientem GreenWay – wejdź na stronę: https://client.greenwaypolska.pl/welcome, załóż konto Klienta, a podczas rejestracji wybierz plan Energia Plus lub Energia Max, a rabat naliczy się automatycznie.

Pełen regulamin znajdziesz tutaj.

A jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do skorzystania z czatu na naszym profilu Facebookowym, a jeśli nurtują Cię dodatkowe kwestie techniczne lub masz jakiś problem, nasz zespół z Centrum Wsparcia GreenWay na pewno Ci pomoże.

Facebook - https://www.facebook.com/greenwaypoland

Centrum Wsparcia +48 58 325 10 77.

Zanim skorzystasz z usług GreenWay, sprawdź aktualnie obowiązujący Cennik oraz Regulamin Korzystania z Usług.

Wejdź do świata elektromobilności z GreenWay!

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi akcjami promocyjnymi, dostępnymi kuponami rabatowymi, ofertami specjalnymi i najnowszymi informacjami? Możesz je otrzymywać mailowo lub SMS-em. Nie musisz martwić się o przekazane dane osobowe, ponieważ w GreenWay nigdy nie udostępniamy ich innym firmom w celach marketingowych.

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje
x