Letnia promocja GreenWay powraca!

01.07.2022

Rusza druga edycja letniej promocji GreenWay pod hasłem "Doładuj się energią na wakacje" aby podróże wakacyjne były jeszcze przyjemniejsze! Jest ona przeznaczona zarówno dla obecnych użytkowników planów Energia Plus/Max, jak i tych, którzy dopiero planują przejście na wyższe abonamenty.

Co możesz zyskać?

  • Jeśli jesteś naszym klientem w abonamencie Energia Standard, mamy dla Ciebie aż 50% rabatu na miesięczną opłatę abonamentową, jeśli zdecydujesz się na przejście na plan Energia Plus lub Energia Max.
    Ważne: zmiany planu należy dokonać w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia.

  • Jeśli natomiast korzystasz już z abonamentów Energia Plus i Energia Max, mamy dla Ciebie pakiet darmowych ładowań. W przypadku planu Energia Plus to 20kWh, a w przypadku Energia Max, 80 kWh. Aby skorzystać z promocji, po zalogowaniu się do Portalu Klienta, aktywuj poniższy kod rabatowy w sekcji Rabaty:

LATO2022

Sprawdź nasz cennik i zobacz, jak opłacalne jest ładowanie w abonamencie!


Więcej o zasadach promocji znajdziesz w naszych regulaminie: Regulaminu promocji.


Jeśli masz pytania odnośnie zasad promocji lub korzyści ładowania w abonamencie, skontaktuj się z naszą infolinią: +48 58 325 10 77

Wejdź do świata elektromobilności z GreenWay!

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi akcjami promocyjnymi, dostępnymi kuponami rabatowymi, ofertami specjalnymi i najnowszymi informacjami? Możesz je otrzymywać mailowo lub SMS-em. Nie musisz martwić się o przekazane dane osobowe, ponieważ w GreenWay nigdy nie udostępniamy ich innym firmom w celach marketingowych.

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje
x