Nie tylko latem ładujemy baterie z GreenWay!

15.01.2024

Nie tylko latem ładujemy baterie z GreenWay!


Dobrze wiemy, że podróże zimą też są fajne, dlatego wzorem Promocji Letniej przygotowaliśmy dla Was Zimową Kampanię na ładowanie. Dzięki 50% rabatowi na plany Energia Max i Plus będziecie mogli cieszyć się ładowaniem po obniżonych cenach.

Zasady Promocji:

  • Jesteś obecnym Klientem GreenWay i posiadasz plan Energia Plus lub Max – zaloguj się do Portalu Klienta na stronie: https://client.greenwaypolska.pl/welcome oraz w zakładce: Rabaty, aktywuj kod: Zima2024.

  • Jesteś obecnym Klientem GreenWay i posiadasz plan Energia Standard – zaloguj się do Portalu Klienta na stronie: https://client.greenwaypolska.pl/welcome, wybierz plan Energia Plus lub Max, a następnie w zakładce: Rabaty, aktywuj kod: Zima2024.

WAŻNE: aby wziąć udział w promocji w lutym KOD należy aktywować w styczniu! Po wpisaniu kodu: ZIMA2024, nie musicie podejmować dodatkowych działań. Kod będzie automatycznie aktywny.

  • Jesteś nowym Klientem GreenWay – wejdź na stronę: https://client.greenwaypolska.pl/welcome, załóż konto Klienta, a podczas rejestracji wybierz plan Energia Plus lub Energia Max, a rabat naliczy się automatycznie.

Pełen regulamin znajdziesz tutaj.

A jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do skorzystania z czatu na naszym profilu Facebookowym, a jeśli nurtują Cię dodatkowe kwestie techniczne lub masz jakiś problem, nasz zespół z Centrum Wsparcia GreenWay na pewno Ci pomoże.

Facebook - https://www.facebook.com/greenwaypoland

Centrum Wsparcia +48 58 325 10 77.

Zanim skorzystasz z usług GreenWay, sprawdź aktualnie obowiązujący Cennik oraz Regulamin Korzystania z Usług.

Wejdź do świata elektromobilności z GreenWay!

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi akcjami promocyjnymi, dostępnymi kuponami rabatowymi, ofertami specjalnymi i najnowszymi informacjami? Możesz je otrzymywać mailowo lub SMS-em. Nie musisz martwić się o przekazane dane osobowe, ponieważ w GreenWay nigdy nie udostępniamy ich innym firmom w celach marketingowych.

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje
x