WYNAJEM STACJI ŁADOWANIA

Skontaktuj się z nami

Chęć posiadania stacji ładowania nie powinna być uwarunkowana możliwościami finansowymi, dlatego też przedstawiamy Ci usługę GreenWay 360 – ładowarkę w formie najmu. Usługa ta jest skierowana do wszystkich, niezależnie, czy jesteś właścicielem hotelu, galerii handlowej, czy mniejszym przedsiębiorcom. Skorzystaj z możliwości oferowanych przez GreenWay 360, i rozszerz gamę oferowanych usług, docierając do nowej grupy klientów.

GreenWay 360 to wynajem stacji ładowania wraz z jej pełnym zarządzaniem, serwisowaniem, świadczeniem usług ładowania oraz obsługą użytkowników końcowych 24/7.

Nie musisz zdobywać specjalistycznej wiedzy, aby posiadać stację ładowania. Z GreenWay 360 to my będziemy odpowiedzialni za obsługę stacji, podczas gdy Ty będziesz mógł czerpać korzyści płynące z jej posiadania.

Po zakończeniu umowy najmu, masz możliwość wykupu stacji ładowania na własność na preferencyjnych warunkach.

CO ZYSKUJESZ Z USŁUGĄ GREENWAY 360?

• Wszystko w jednej cenie – gwarancja i ubezpieczenie na cały okres umowy, utrzymanie i serwisowanie infrastruktury, obsługa i zarządzanie stacją, świadczenie usługi ładowania.

• Elastyczny okres współpracy – umowa na okres od 3 do 6 lat.

• Miesięczna opłata za wynajem stacji.

• Możliwość uzyskania przychodów z usługi ładowania – wariant GreenWay Opero Business.

• Gwarantowana kompleksowa obsługa użytkowników końcowych – 24/7, obsługa płatności, infolinia techniczna.

• Widoczność i marketing – stacja włączona do największej sieci w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, promowana wśród kierowców samochodów elektrycznych.

• Opcja preferencyjnego zakupu lub wymiany urządzenia na nowe po okresie najmu.

• Możliwość zlecenia nam wybudowania przyłącza dla potrzeb zasilenia stacji ładowania.

• Dostęp do systemu informatycznego GreenWay z możliwością generowania rozbudowanych raportów dotyczących użytkowania stacji ładowania.

OBSŁUGA KIEROWCÓW

Zarejestruj się
OBSŁUGA KIEROWCÓW

W sieci GreenWay to kierowcy decydują, jak chcą korzystać ze stacji ładowania. Mają w tym celu do wyboru dedykowaną kartę do ładowania, którą otrzymują po dokonaniu rejestracji, mobilną aplikację, oraz Portal Klienta dostępny na stronie internetowej greenwaypolska.pl.

Jeżeli stacja ładowania jest ogólnodostępna a użytkownik nie był uprzednio zarejestrowanym klientem GreenWay, wciąż może skorzystać ze stacji w Twojej lokalizacji przy użyciu ładowania jednorazowego.

Kim będą odbiorcy usług ładowania w Twojej lokalizacji?
W naszej sieci jest już łącznie zarejestrowanych ponad 85 000 klientów, a dzięki rozległej sieci partnerów roamingowych, Twoimi potencjalnymi gośćmi będą również zagraniczni kierowcy samochodów elektrycznych. Klienci GreenWay mogą również korzystać z usług w roamingu.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Skontaktuj się z nami, a nasz przedstawiciel z pewnością wróci do Ciebie celem omówienia Twoich indywidualnych potrzeb.

Spokojnie - to nic nie kosztuje! Jesteśmy tu dla Ciebie.

PODRÓŻUJ SWOBODNIE PO POLSCE Z GREENWAY!

Rejestracja w sieci GreenWay umożliwia swobodną podróż po Polsce, Słowacji i reszcie Europy za pomocą karty GreenWay, mobilnej aplikacji, oraz Portalu Klienta dostępnego na stronie internetowej greenwaypolska.pl.

Chcesz wiedzieć, czy stacja do której zmierzasz jest dostępna?
Na bieżąco uaktualniamy statusy ładowarek, które znajdziesz na mapie naszych stacji ładowania w aplikacji, bądź na naszej stronie www. Wchodząc w szczegóły danej lokalizacji dowiesz się jaki jest jej dokładny adres i położenie, jak wygląda, oraz co znajduje się w jej pobliżu.

Mapa stacji
GreenWay
70 000+

Liczba klientów sieci GreenWay

2 500+

Liczba stacji w sieci GreenWay

GreenWay

Wejdź do świata elektromobilności z GreenWay!

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi akcjami promocyjnymi, dostępnymi kuponami rabatowymi, ofertami specjalnymi i najnowszymi informacjami? Możesz je otrzymywać mailowo lub SMS-em. Nie musisz martwić się o przekazane dane osobowe, ponieważ w GreenWay nigdy nie udostępniamy ich innym firmom w celach marketingowych.

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje
x